Apartmány Broma - ubytovanie Demänová, Demänovská dolina, Jasná

RU PL EN
Jasna - Chopok Nizke Tatry, Aquapark Tatralandia

Poskytované služby

Pre našich klientov poskytujeme služby na najlepšej možnej úrovni. Môžete sa na nás obrátiť takmer s čímkoľvek, vždy Vám radi vyhovieme.
U nás je na prvom mieste vždy zákazník!

Ubytovanie

Poskytujeme celoročné ubytovanie v apartmánoch a v 2 ložkových izbách, v rekreačných apartmánových domoch "Broma, Baška a Tatra pension" v Demänovej pri Liptovskom Mikuláši len 10 km od lyžiarskeho strediska Jasná-Nízke Tatry a 8 km od známeho Aquaparku Tatralandia. V celom objekte je k dizpozícii bezplatný wifi internet a satelitná televízia. V objekte je k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom a barom. Pre rodiny s malými deťmi môžeme zapožičať detskú postieľku. Klinite na tento odkaz pre viac informácií.

Stravovanie

Priamo v areáli sa nachádza reštaurácia otvorená 7 dní v týždni. Najbližší obchod s potravinami je vzdialený len 30m od apartmánov. Najbližšie obchodné centrum sa nachádza 3 km od ubytovacieho zariadenia, na pol ceste do Aquaparku Tatralandia.

Lyžovanie

Poloha ubytovacieho zariadenia je ideálna ako východisko do lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry. Ďalej sa v okolí nachádzaju lyžiarske strediská Žiarce, Závažná Poruba, Podbreziny, Liptovský Ján, Čertovica a SkiPark Ružomberok.

Kúpanie

Neďaleko sa nachádza Aquapark Tatralandia s termálnymi bazénmi, tobogánmi, saunovým wellness svetom a westernovým mestečkom. Asi 15 minút autom trvá cesta do Thermal Parku Bešeňová, alebo do kúpeľov na Lúčkach. V letných mesiacoch možno využiť na kúpanie ale i na iné vodné športy vodnú plochu Liptovská Mara. Počas letnej sezóny zabezpečujeme po dohode vyhliadkové plavby na priehrade a prenájom rybárskych člnov.

Relax

Priamo do ubytovacieho zariadenia je možné objednať služby maséra a taktiež je možné využiť fínsku saunu, ktorá sa nachádza priamo v objekte. K dispozícii je záhrada s vonkajším posedením, krbom a detské ihrisko so šmýkačkami a trampolínou. V letných mesiacoch je k dispozícii množstvo turistických trás v priľahlej Demänovskej Doline ako aj v pohorí Západných a Nízkych Tatier.

úvod cenník región liptov objednaj online kontakt fotogaléria

Odkazy, linky

Ubytovanie na Liptove, priváty, penzióny, chaty, apartmány, hotely www.ubytovanie-liptov.sk

Bromix s.r.o - Polotovary pre odevný a obuvnícky priemysel www.bromix.sk


akcia